Mały Malarz 1.1


Producent:NaukaDlaDzieci.org
Licencja:Freeware
Data dodania:23-10-2011
Rozmiar pliku:2.55 MB
System operacyjny:
  • Windows XP
  • Windows VISTA
  • Windows 7
Ilość pobrań:283

Opis

Mały Malarz 1.1 jest to aplikacja, która zajmuje się edycją grafiki, ale w bardzo przystępnym i prostym wydaniu, bowiem skierowana jest do najmłodszych, by ci mogli rozwijać swoją kreatywności i wyobraźnię. Jak przystało na program dla dzieci aplikacja Mały Malarz 1.1 ma bardzo intuicyjny i prosty interfejs i pomaga dzieciom w rysowaniu. Mamy do dyspozycji najróżniejsze rodzaje pędzli oraz pieczątek, a także takie elementy przydatne do rysowania jak chociażby ołówek, linia, tekst, kształty oraz gumka.

Mały Malarz 1.1

Mamy również w programie Mały Malarz 1.1 możliwość konwersji grafiki na kolorowankę, którą następnie dziecko może pokolorować lub wydrukować i pokolorować ręcznie przy pomocy chociażby kredek. Obsługiwane są najpopularniejsze formaty graficzne: BMP, JPG, GIF i PNG. Dostępna jest również gotowa baza kolorowanek, które zapewnią naszemu dziecku wiele zabawy i zajęcia. Program Mały Malarz 1.1 jest dostępny do ściągnięcia całkowicie za darmo, więc dziecko będzie miało możliwość rysowania jak długo tylko zechce, ponadto sporym ułatwieniem jest polska wersja językowa aplikacji.

Mały Malarz 1.1

Podobne pliki

  • Animated Coloring 1.0
  • Animated Coloring 1.0 jest to prosty i bardzo przystępny w użyciu program, który pozwala na kolorowanie obrazków i korzystanie z prostych animacji i dźwięków. Dzięki aplikacji użytkownik będzie...

Komentarze